Kedves Tagok!

Soron következő versenyünket közösen rendezzük a 11 Kisalföld Postagalamb Versenykerülettel, így egy igazán nagy létszámú versenyen vehetünk részt!

Tervezett verseny Louny 2022.05.29.

Közös lista egyéni is csapat formátumban is készül!

Jó felkészítést mindenkinek!

 

Versenyprogram kiírás 2022. évre 12 Kereület Leadási határidő: március 01.                Fiatalok versenyére: július 30.
sorsz. Feleresztés helye Központi táv Gyűjtés ideje Feleresztés napja Tagszövetségi verseny Nemzeti Bajnokságba jelölt versenyek Közös versenyek
 R K H Szuper Rövid táv  Rövidtáv  Közép táv Hosszú táv
(KM) 5 db 5 db 4 db
1 BRNO – SLAPANICE 211 30.ápr 01.máj x x x
2 JIHLAVA 282 07.máj 08.máj x x x
3 HUMPOLEC 304 14.máj 15.máj x x x
4 BENESOV 364 21.máj 22.máj x x x x
5. LOUNY 451 28.máj 29.máj x x
6. DÖBELN 537 02.jún 04.jún x x x
7. SLANY 425 11.jún 12.jún x x
8 GRIMMA 574 17.jún 19.jún x x 12.-esTsz. – 13.-as Tsz.
9 BERNARTICE 330 17.jún 18.jún x
10 PRAHA – CISTA 400 25.jún 26.jún x x
11 MAGDEBURG 706 30.jún 02.júl x x 12.-esTsz – 13.-as Tsz.
12 LIBEREC 424 01.júl 02.júl Éves galambok                      Nemzeti Versenye
13 BERNARTICE 330 01.júl 02.júl x
14 BENESOV 364 09.júl 10.júl x x x x
15 LUCKAU 574 15.júl 17.júl x x 12.-esTsz – 13.-as Tsz.
16 BERNARTICE 330 15.júl 16.júl x

Gyűjtés

Tisztelt Versenyzők!

A számoló kéri, hogy azok az egyesületek, akik tudnak bontáskor elektronikus mentést végezni, legyenek szívesek egybe begyűjteni az összes galambot. Értelem szerűen az első tíz begyűjtött galamb lesz a csapat, a többi pedig 0-ás ként fog szerepelni.

 

Köszönettel:

Versenybizottság

 

Gyűjtés időpontok

Autó Indul
Mányról
Feleresztés helye Központi táv Gyűjtés ideje Feleresztés
napja
(KM)
15:00 BRNO – SLAPANICE 211 30.ápr 01.máj
14:00 JIHLAVA 282 07.máj 08.máj
14:00 HUMPOLEC 304 14.máj 15.máj
13:00 BENESOV 364 21.máj 22.máj
12:00 LOUNY 451 28.máj 29.máj
18:00 DÖBELN 537 02.jún 04.jún
12:00 SLANY 425 11.jún 12.jún
GRIMMA 574 17.jún 19.jún
13:00 BERNARTICE 330 17.jún 18.jún
13:00 PRAHA – CISTA 400 25.jún 26.jún
MAGDEBURG 706 30.jún 02.júl
LIBEREC 424 01.júl 02.júl
13:00 BERNARTICE 330 01.júl 02.júl
13:00 BENESOV 364 09.júl 10.júl
LUCKAU 574 15.júl 17.júl
13:00 BERNARTICE 330 15.júl 16.júl